Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/modirjavan/public_html/atptennis.ir/wp-content/themes/atptennis/inc/media.php on line 245

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/modirjavan/public_html/atptennis.ir/wp-content/themes/atptennis/inc/media.php on line 245

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/modirjavan/public_html/atptennis.ir/wp-content/themes/atptennis/inc/media.php on line 245
امیروالا معدنچی از چندین دستگی در تنیس گفت - ورزش تنیس | atptennis
تنیس ایران

امیروالا معدنچی از چندین دستگی در تنیس گفت

ملی پوش گذشته تنیس جمهوری اسلامی ایران ذکر کرد : فدراسیون به تعهدات خویش کار نماید بازیکنان نیکی نیز به مجموعه ملی می‌آیند ولی وضعیت شرایط کنونی به گونه‌ای شده که ما چه بسا مسابقات داخلی متعددی نداریم و خیلی از تنیس بازان نیز بی هدف شده‌اند .

امیروالا معدنچی در رای زنی با ایسنا , در رابطه این‌که رییس تازه فدراسیون تنیس چه اقداماتی بایستی انجام دهد تا تنیس کشور‌ایران بتواند ترقی نماید , گفت : او‌لین قدمی که رییس فدراسیون بایستی بردارد به نظرم این است تمامی تنیس بازان و پیشکسوتان را کنار نیز عده و در تنیس اتحاد ساخت نماید . نقص‌ کلیدی تنیس ما این است . رابطه ها عالی نیست و در آن تعدادی دستگی موجود هست .

وی در جواب بدین پرسش که موقعیت تنیس کشور‌ایران را از حیث ساختن حامی چطور می بیند , تاکید کرد : تنیس کشور ایران مدام بازیکنان نیکی داشته است و شرایط کنونی نیز دارااست . ولی نمی‌توانم بیان‌کنم آن ها را می توانند جایگزین نمایند یا این که خیر و هر چه بازیکنان کم سن بزرگتر میگردند می بایست خودشان را نشان دهند . البته خلل بازیکنان سن تحت ما این است کمتر در مسابقات میان المللی بازی کرده‌اند و مقابل بازیکنان فرنگی کم تجربه‌اند و نمی‌توانند خودشان را نشان دهند .

معدنچی در زمینه ی این که چرا تنیس کشور ایران با وجود داشتن سوابق دوچندان البته نتوانسته خودش را آنطور که می بایست اثبات نماید , تصریح کرد : به نظرم مقام تنیس کشور‌ایران عالی بوده است و سه سال پیش بعداز ۱۳ سال با مربیگری آقای احمدوند توانستیم در مجموعه دو آسیا بمانیم . دو سال پیش هم مقابل تایوان نسبتا سود خیر گرفتیم و تایوان یک کدام از شایسته ترین تیم‌هایی بود که در مورخ دیویس کاپ با کشور‌ایران بازی کرد . فقط ناکامی بد گروه ملی برای سال پیش بود که به مجموعه چهار رفتیم . ولی مشکلاتی وجود داشت و هنگامی دست سرمربی خالی باشد کاری از دستش بر نمی‌آید و فدراسیون بایستی به آن تعهداتی که دارااست فعالیت نماید تا بازیکنان عالی نیز بیایند و برای گروه ملی بازی نمایند . در‌این حالت هنگامی دست سرمربی مالامال باشد مسلما عالی نیز می‌توان سود گرفت .

ملی پوش قبلی گروه ملی در جواب بدین پرسش که فکر می کند جنبه قهرمانی تنیس در کشور ایران فراموش شده و بازیکنان بیشتر به دیده تفریح آن را میبینند یا این که خیر , تصریح کرد : موافق نیستم که جنبه قهرمانی تنیس فراموش شده‌است . زیرا زمانی مسابقه میباشد کلیه در کشور ایران می جنگند و همت میکنند شایسته ترین فیض را بگیرند . اما عده‌ای میباشند که برای تفریح تنیس را بازی می‌نمایند ولی زمان مسابقات تمامی سعی می نمایند شایسته ترین باشند . مشکلی که موجود است این است که در یکی , دو سال اخیر مسابقات داخلی متعددی برگزار نشد و مسابقه در بین المللی نیز که ابدا برگزار نشده است .

وی افزود : برای این که تنیس از حیث قهرمانی بتواند بیشتر دقت ها را به خویش جلب صرفا با مسابقه دادن این مورد قابلیت پذیر است و بهترین وضعیت نیز این است که بازیکنان مسابقات دربین المللی بازی نمایند و این منجر می شود در عالم چشم شوند .

معدنچی در جواب به‌این پرسش که در شرایطی‌که موقعیت آماده شود مجدد به مجموعه ملی بر میگردد , تصریح کرد : بعید می دانم برگردم و بازی کنم و برای این عمل عارضه ها فردی خودم را دارم . اینجانب از ۱۷ – ۱۸سالگی برای مجموعه ملی بازی کردم و در جایگاه پایین ۱۸ سال نیز بالاترین رنکینگ دربین المللی را داشتم که ۲۰۰ عالم بود . اینجانب هیچ زمان هیچ حمایتی از آنان نخواستم البته فدراسیون نیز هیچوقت به تعهدات خویش کار نکرده و نمی کند از این رو بعید می دانم مجدد به گروه ملی برگردم .

وی درباره‌ی حضور کم رنگ بازیکنان کشور ایران در مسابقات در میان المللی تاکید کرد : یکی‌از عارضه ها آن مساله مالی است و خیلی‌ها حقیقتا نمی توانند هزینه نمایند و به بیرون از کشور ایران برود و مسابقه بدهد . برهان دیگر آن نیز قادر است این باشد که هنگامی باطن جمهوری اسلامی ایران مسابقه در بین المللی نداریم , بازیکنان نیز خسته می شوند که دایم به بیرون از کشور‌ایران بروند . در صورتیکه چندین هفته مسابقه در بین المللی درون کشور ایران برگزار شود و بازیکنان فیض بگیرند انگیزه‌ای برای آن ها میشود که چه بسا به مسابقات کشورهای دیگر بروند ولی زمانی هدف نباشد و دایم بخواهند از جیب هزینه نمایند , خسته می گردند .

معدنچی در پایان بیان کرد : شایسته ترین آمال را برای تنیس کشور ایران دارم و امیدوارم به رده حقیقی و واقعی خویش رسد و مطمئنا این رخداد می‌ افتد اما در حالتی‌که فدراسیون حمایت نماید و به تعهدات خویش کار نماید .

Related posts

داود عزیزی مدیر فدراسیون تنیس شد

ATP تنیس

تنیس آزاد شرکت عمران شهر سهند برگزار شد

ATP تنیس

مسابقات آزاد آمریکا میزبان جوکوویچ خواهد بود

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر