اخبار تنیس

تمامی تورنومنت های تنیس چین لغو شد

تمامی تورنومنت های تنیس چین لغو شد

انجمن‌ تنیس حرفه‌ای مردان ( ATP ) و زنان جهان ( WTA ) اعلام کردند تمامی تورنمنت‌های رسمی این دو سازمان در سال 2020 به میزبانی چین به خاطر همه‌گیری جهانی ویروس کرونا لغو شدند , ولی رقابت‌های انتخابی المپیک زمستانی 2020 از این دستورالعمل مستثنی شده‌است .

 انجمن‌ تنیس حرفه‌ای مردان

انجمن‌ تنیس حرفه‌ای مردان ATP تورنومنت های چین را لغو کرد

ATP چهار تورنمنت را در سال 2020 به میزبانی چین برنامه‌ریزی کرده بود و WTA هم تصمیم به برگزاری هفت تورنمنت در این کشور داشت . لغو همگی این تورنمنت‌ها به دنبال دستور دولت چین بر پایه ی عدم میزبانی از رویدادهای ورزشی جهانی در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا انجام شده است .

آندره گائودنزی , مدیر انجمن‌ تنیس حرفه‌ای مردان جهان در این باره گفت : در دوران شیوع ویروس کرونا رویکرد ما در سازماندهی تورنمنت‌ها پیروی از دستورهای دولت‌های محلی است . ما به تصمیم دولت چین در‌این شرایط بی‌سابقه جهان احترام میگذاریم . امسال در چین هیچ تورنمنتی را برگزار نمی‌کنیم البته قدردان مسئولان سازماندهی این رقابت‌ها در چین هستیم . هواداران چینی در دنیا پرشورترین هستند و میدانیم بازیکنان تنیس بی‌صبرانه منتظر رقابت در این سرزمین خواهند بود .

استیو سیمون , رئیس انجمن تنیس حرفه‌ای زنان جهان هم اظهار‌کرد : خیلی ناامید شدیم که امسال هیچ رقابتی را در چین برگزار نمی‌کنیم . می‌خواهم از مسئولان تنیس چین به دلیل همیاری نزدیک با WTA در دوران شیوع ویروس کرونا سپاس کنم .

Related posts

نواک جوکوویچ و بزرگان تنیس در کنار هم

ATP تنیس

بازیکن برتر در تنیس ،شایسته ترین ضربات در تنیس مردان از آن کیست؟

ATP تنیس

مسابقات تنیس آزاد مادرید نیز به علت کرونا لغو شد

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر