تنیس جهان

اندی ماری در تورنومنت مادرید قهرمان شد

اندی ماری در‌پی شیوع کرونا و تعطیلی مسابقات تنیس , مسئولین مسابقات مسترز مادرید در برنامه ای دیدنی و ابتکاری مبادرت به برگزاری یک تورنمنت مجازی با حضور تنی چند از تنیس‌بازان مرد و زن حرفه‌ای کردند . اعضا این تورنمنت از روش کنسول پلی‌استیشن ۴ و در قالب بازی Tennis World Tour با یک‌دیگر رقابت کردند .

اندی ماری

رقابت‌های مجازی مادرید که از چهار روز پیش آغاز شده بود روز قبل با قهرمانی اندی ماری تمام شد . مرد شماره یک قدیمی تنیس دنیا در دیدار نهایی داوید گوفن را شکست داد. ماری که در فرآیند گذشته با چیره‌دستی و به راحتی حریفان نامداری چون نادال و زورف از پیش رو برداشته بود در فینال ولی به دردسر خورد و در دیداری نزدیک و با سختی ۷ بر ۶ رقیب بلژیکی را مغلوب کرد .

ماری که در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۵ هم قهرمان مسترز مادرید شده بود , این بارفارغ از استفاده از راکت و فقط با یک کنترولر و از روی مبل خانه‌اش توانست جام قهرمانی را بالای سرببرد!

تنیس‌باز بریتانیایی بعد از قهرمانی نیمی از مبلغ جایزه ۱۵۰ هزار یورویی خویش را به اداره بهداشت بریتانیا NHS و نیمی دیگر را به صندوق حمایت از بازیکنان تنیس اختصاص بخشید .

در قسمت زنان این مسابقات هم سوفیا کنین هلندی و زن شماره ۷ رده‌بندی جهانی که از قضا سال پیشین قهرمان این رقابت‌ها شده بود با ناکامی فیونا فرو در فینال از عنوان قهرمانی خویش دفاع کرد .

Related posts

نادال مردم اسپانیا را به طور کامل شوکه کرد

ATP تنیس

اشلی بارتی همچنان در صدر تنیس بازان دنیا

ATP تنیس

تنیس آزاد استرالیا و هر چیز در مورد آن که بایستی بدانید

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر