اخبار تنیس تنیس ایران

آیت کاظم زاده مدیریت هیئت تنیس گیلان شد

آیت کاظم زاده

آیت کاظم زاده در مجمع همه پرسی هیئت تنیس گیلان که با حضور مریم منتخب مدیرکل و کامبیز رنجبر نایب‌رئیس فدراسیون در تالار اجتماعات سازمان ورزش و جوان ها شهرستان رشت برگزار شد .به عنوان رئیس هیئت مدیره تنیس گیلان انتخاب شد.

آیت کاظم زاده رئیس هیئت تنیس استان گیلان شددر‌این مراسم آیت کاظم زاده با ۱۱ رأی از ۱۳ آرای مأخوذه برای چهار سال به‌عنوان مدیر هیئت تنیس گیلان گزینش شد و سید امیرحسین میرحیدری دیگر کاندیدای احراز پست سر گروهی هیئت تنیس گیلان , دو رأی کسب کرد .

مدیرکل سازمان ورزش و جوان ها استان گیلان دراین مراسم با تأکید بر دقت ویژه به ظرفیت‌های ورزش تنیس در گیلان اذعان کرد : برای ترقی این حرفه ورزشی در گیلان می بایست از تمام ظرفیت‌های موجود تنیس استفاده شود و نباید با ورود یک مجموعه , اشخاص مجموعه دیگر نادیده گرفته شوند .

مریم گزیده بابیان این‌که گیلان میتواند شاهد ترقی این حرفه در مناطق کشور باشد , ادامه داد : همینطور می بایست از تجربه اشخاص کارشناس و پیش کسوت تنیس نهایت استفاده و منفعت را برد تا هرچه زودتر شاهد توسعه و گسترش و ارتقای این حرفه ورزشی در گیلان و همینطور در همه مناطق مرزوبوم باشیم .

او پیشرفت بیشتر فنی مربیان تنیس را دارای اهمیت دانست و اظهار‌کرد : علاوه بر به کار گیری از کلیه نیروهای کارشناس , می بایست بیش تر از فنی مربیان تنیس گیلان هم ارتقاء یابد که در این سمت , مسئولان این هیئت می بایست با هماهنگی فدراسیون , کلاس‌های ارتقای مربیگری تنیس را در گیلان برگزار نمایند .

Related posts

برگزاری مسابقات تنیس جام آدینه در ایلام

ATP تنیس

حمیدرضا نداف از تجربه رقابت با بازیکنان برتر جهان صحبت کرد .

ATP تنیس

لیگ تنیس به صورت متمرکز برگزار می شود

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر