اخبار تنیس

تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده با همه ستارگان برگزار می شود

تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده

سفر به ایالات متحده برای تنیسور های رده اول جهان آزاد شد

بزرگترین مانع 20 تنیسور برتر جهان از جمله نواک جوکوویچ برای شرکت در تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده برداشته شد . دولت ایتالیا آیین‌نامه‌ای را ثبت کرد که بر اساس آن ورزشکاران حرفه‌ای در صورت کمپانی در رقابت‌های بین‌المللی می‌توانند از ایالات متحده وارد ایتالیا شوند و نیازی به گذراندن زمان قرنطینه 14 روزه ندارند .

تا قبل از این 20 تنیسور برتر جهان در جلسه‌ای با نمایندگان انجمن تنیس حرفه‌ای جهان ( ATP ) و تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده اعلام کردند که به دلیل قرنطینه 14 روزه ورود به کشورهای اروپایی حاضر به شرکت در این رقابت‌ها نیستند .

بر طبق این گزارش , تصمیم دولت ایتالیا باعث می‌شود تا بعضی از تنیسورها در تورنمنت تنیس آزاد آمریکا کمپانی نمایند . اگر‌چه نیاز است برخی دیگر از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و اتریش هم تصمیم مشابهی اتخاذ نمایند , زیرا همه تنیسورها از آمریکا به ایتالیا گشوده نمی‌گردند و می‌خواهند در تورنمنت‌های فرانسه و اتریش حضور یابند .

تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده

تورنمنت تنیس آزاد آمریکا در روزهای 31 جولای تا 13 سپتامبر ( 10 تا 23 شهریور ) در شهر نیویورک برگزار خواهد شد .

وسیع ترین بازدارنده ۲۰ تنیسور برتر جهان از جمله نواک جوکوویچ برای کمپانی در رقبات تنیس آزاد آمریکا برداشته شد . دولت ایتالیا آیین‌نامه‌ای را ثبت کرد که مبتنی بر آن ورزشکاران حرفه‌ای در صورت شرکت در رقابت‌های بین‌المللی می‌توانند از ایالات متحده وارد ایتالیا شوند و نیازی به گذراندن زمان قرنطینه ۱۴ روزه ندارند .

تا قبل از این ۲۰ تنیسور برتر جهان در جلسه‌ای با نمایندگان انجمن تنیس حرفه‌ای جهان ( ATP ) و تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده اعلام کردند که به دلیل قرنطینه ۱۴ روزه ورود به کشورهای اروپایی حاضر به شرکت درین رقابت‌ها نیستند .

مبنی بر این گزارش , تصمیم دولت ایتالیا باعث میشود تا بعضی از تنیسورها در تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده شرکت نمایند . اگرچه نیاز است برخی دیگر از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و اتریش هم تصمیم مشابهی اتخاذ نمایند , زیرا همه تنیسورها از ایالات متحده به ایتالیا باز نمی‌گردند و میخواهند در تورنمنت‌های فرانسه و اتریش حضور یابند .

تورنمنت تنیس آزاد امریکا در روزهای ۳۱ جولای تا ۱۳ سپتامبر ( ۱۰ تا ۲۳ شهریور ) در شهر نیویورک برگزار خواهد شد .

Related posts

داود عزیزی مدیر فدراسیون تنیس شد

ATP تنیس

مسابقات سینسیناتی به علت نژاد پرستی لغو شد

ATP تنیس

احتمال تعویق جام حذفی تنیس

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر