اخبار تنیس

حمیدرضا نداف از تجربه رقابت با بازیکنان برتر جهان صحبت کرد .

حمیدرضا نداف از تجربه رقابت با بازیکنان برتر جهان صحبت کرد .

حمیدرضا نداف تنیس‌باز ملی‌پوش کشورمان روز چهارشنبه در دومین مسابقه خود در چارچوب مسابقات قهرمانی اروپای شرقی در دو ست و با نتیجه ها ۶ بر ۲ و ۶ بر یک مغلوب ریچاردس برنکیس از لیتوانی شد .

نداف که با رتبه ۹۹۳ برترین بازیکن ایرانی در رده‌بندی جهانی به شمار می رود , در مورد این مسابقه به تنیسفا اظهار کرد :

«امروز به مصاف برانکیس رفتم که روی زمین هارد خیلی خوب بازی می کند و سابقه پیروزی در برابر بازیکنان بزرگی مانند سیتسیپاس , خاچانوف , واورینکا , مدودف و شاپووالوف را روی این زمین دارد . تمام سعی‌ام را کردم که بازی خیر ارائه بدهم , البته شاید اگر می‌توانستم از موقعیتی که برای بریک کردن او در ابتدای بازی داشتم استفاده کنم در نهایت نتیجه بهتری رقم می‌خورد . اما خب جلوی بازیکنان بزرگ اگر از فرصت‌هایت استفاده نکنی , فرصت دیگری به تو نمی‌دهند . »

حمیدرضا نداف

نداف که دو روز پیش در مسابقه نخستین خود نیز به رغم پیروزی در ست اول و ارائه یک بازی خوب در نهایت ۲ بر یک از عزیز کیاتوموویچ بوسنیایی ناکامی خورد , در خصوص حضور در این رقابت‌ها افزود : «این مسابقات با توجه به تعطیلی رقابت‌های جهانی تنیس زیاد مورد توجه قرار گرفته , بخصوص اینکه بازیکنان صاحب نامی نیز در آن حضور دارند . خدا را شکر از اینجانب نیز برای شرکت در‌این مسابقات دعوت شد .

بازی اولم در برابر عزیز کیاتوموویچ از بوسنی بود که بازیکن خوبی است و رقابت نزدیکی هم داشتیم . من پس از هشت ماه روی زمین هارد بازی می‌کردم و با اینکه تمرین زیادی نداشتم , بازی خیر ارائه دادم و این اقبال را داشتم که بازی را در دو ست تمام کنم که متاسفانه اینطور نشد . خوشحالم که‌این موقعیت برایم مهیا شد تا در این مسابقات شرکت کنم و چیزهای متعددی از این بازی‌‌ها یاد گرفتم که در آینده برایم مفید خواهد بود و چه بسا این مسابقات تلنگری باشد که در آینده تنیس بهتری به نمایش بگذارم‌ و رتبه‌ام در رده‌بندی جهانی را بهبود ببخشم . »

این بازیکن اهل اصفهان روز پنج‌شنبه از ساعت ۶ : ۳۰ عصر در بازی سوم خود با دنیل ساولف بازیکن ۱۹ ساله روس دیدار می کند .

مسابقات صمیمانه اروپای شرقی با حضور تعدادی از تنیس‌بازان برتر جهان در آکادمی تنیس یانکو تیپسارویچ در بلگراد در حالا برگزاری است . ویکتور ترویتسکی , دمیر جمهور , فیلیپ کرایینوویچ , مارکو ملادنوویچ , ریچاردس برانکیس از جمله بازیکنانی هستند که در این رقابت‌ها حضور دارند‌ .

Related posts

هر گرند اسلم فرصتی برای قهرمانی خواهد بود

ATP تنیس

اشلی بارتی همچنان در صدر تنیس بازان دنیا

ATP تنیس

اندی ماری در تورنومنت لندن شرکت می کند

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر