اخبار تنیس

صحبت های حمیدرضا نداف تنیس‌باز ایرانی بعد از رقابت با نفر 72 دنیا🏆

حمیدرضا نداف تنیس‌باز ایرانی و رقابت با نفر 72 دنیا

روز چهارشنبه حمیدرضا نداف تنیس‌باز ایرانی  در دو‌مین مسابقه تنیس خود در چارچوب مسابقات قهرمانی اروپای شرقی در دو ست و با نتیجه ها ۶ بر ۲ و ۶ بر 1 مغلوب ریچاردس برنکیس از لیتوانی شد .

حمیدرضا نداف تنیس‌باز ایرانی که با جايگاه ۹۹۳ برگزیدگان بازیکن اهل ایران در رده‌بندی جهانی به شمار میرود , درخصوص این مسابقه به خاطرنشان کرد :

«امروز به مصاف برانکیس رفتم که  بازی بی نظیری روی زمین می نماید و موفقیت های زیادی در مقابل بازیکننا تنیس بزرگی نظیر سیتسیپاس , خاچانوف , واورینکا , مدودف و شاپووالوف را روی این زمین دارااست . تمام سعی‌ام را کردم که بازی خیر و خوبی ارائه بدهم , ولی احتمال دارد در شرایطی‌که می‌توانستم از موقعیتی که برای بریک کردن وی در اولِ بازی داشتم به کارگیری کنم در غایت نتیجه بهتری رقم میخورد . ولی خب جلوی بازیکنان بزرگ در‌صورتی‌که از فرصت‌هایت به کار گیری نکنی , مجال دیگری به تو نمی‌دهند . »

 

رقابت حمیدرضا نداف تنیس‌باز ایرانی

حمیدرضا نداف تنیس‌باز ایرانی که دو روز پیش در مسابقه نخستین خویش هم به رغم برد در ست اولیه و ارائه یک بازی عالی در غایت ۲ بر یک از عزیز کیاتوموویچ بوسنیایی ناکامی خورد , درباره ی حضور درین رقابت‌ها ادامه داد : «این مسابقات با دقت به تعطیلی رقابت‌های جهانی تنیس فراوان مورد توجه قرار گرفته , بخصوص این‌که بازیکنان صاحب نامی هم در آن حضور دارا‌هستند . معبود را شکر از اینجانب نیز برای کمپانی در‌این مسابقات دعوت شد . بازی اولم در قبال عزیز کیاتوموویچ از بوسنی بود که بازیکن نیکی است و رقابت قربت نیز داشتیم . اینجانب بعداز هشت ماه روی زمین هارد بازی میکردم و با این که تمرین متعددی نداشتم , بازی خیر و خوبی ارائه دادم و این بخت را داشتم که در دو ست بازی تمام کنم که متاسفانه اینطور نشد . خوشحالم که‌این حالت برایم آماده شد تا در‌این مسابقات شرکت کنم و چیزهای متعددی از این بازی‌‌ها یاد گرفتم که در آینده برایم اثرگذار خواهد بود و حتی این مسابقات تلنگری باشد که در آتی تنیس بهتری به نمایش بگذارم‌ و رتبه‌ام در رده‌بندی جهانی را بهبود ببخشم . »

این بازیکن اهل اصفهان روز پنجشنبه از ساعت ۶ : ۳۰ بعد از ظهر در بازی سوم خویش با دنیل ساولف بازیکن ۱۹ ساله روس دیدار میکند .

مسابقات صمیمانه اروپای شرقی با حضور تنی چند از تنیس‌بازان برتر عالم در آکادمی تنیس یانکو تیپسارویچ در بلگراد در درحال حاضر برگزاری است . ویکتور ترویتسکی , دمیر جمهور , فیلیپ کرایینوویچ , مارکو ملادنوویچ , ریچاردس برانکیس اعم از بازیکنانی می باشند که درین رقابت‌ها حضور دارند‌ .

Related posts

لیگ تنیس به صورت متمرکز برگزار می شود

ATP تنیس

تمامی تورنومنت های تنیس چین لغو شد

ATP تنیس

حمیدرضا نداف در رقابت با 72 تنیسور برتر جهان

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر