اخبار تنیس

حمیدرضا نداف در رقابت با 72 تنیسور برتر جهان

حمیدرضا نداف در رقابت با 72 تنیسور برتر جهان

حمیدرضا نداف تنیس‌باز ملی‌پوش کشورمان روز چهارشنبه در دومین مسابقه خود در چارچوب مسابقات قهرمانی اروپای شرقی در دو ست و با حاصل ۶ بر ۲ و ۶ بر یک مغلوب ریچاردس برنکیس از لیتوانی شد .

نداف که با رتبه ۹۹۳ برترین بازیکن ایرانی در رده‌بندی جهانی به شمار می‌رود , در زمینه‌ی این مسابقه گفت :

«امروز به مصاف برانکیس رفتم که روی زمین هارد خیلی خوب بازی میکند و سابقه پیروزی در برابر بازیکنان بزرگی مثل سیتسیپاس , خاچانوف , واورینکا , مدودف و شاپووالوف را روی این زمین دارد . تمام سعی‌ام را کردم که بازی خوبی ارائه بدهم , ولی احتمالا اگر می‌توانستم از موقعیتی که برای بریک کردن وی در ابتدای بازی داشتم استفاده کنم در نهایت نتیجه بهتری رقم می خورد . ولی خب جلوی بازیکنان بزرگ اگر از فرصت‌هایت استفاده نکنی , زمان دیگری به تو نمی‌دهند . »

نداف که دو روز پیش در مسابقه اول خود هم به رغم پیروزی در ست اول و ارائه یک بازی خوب در نهایت ۲ بر یک از عزیز کیاتوموویچ بوسنیایی ناکامی خورد , در زمینه ی حضور در‌این رقابت‌ها ادامه داد : «این مسابقات با توجه به تعطیلی رقابت‌های جهانی تنیس زیاد مورد دقت قرار گرفته , بخصوص این‌که بازیکنان صاحب نامی هم در آن حضور دارند . معبود را شکر از من نیز برای شرکت درین مسابقات دعوت شد .

بازی اول با بوسنی!

بازی اولم در برابر عزیز کیاتوموویچ از بوسنی بود که بازیکن خوبی است و رقابت نزدیکی نیز داشتیم . اینجانب بعد از هشت ماه روی زمین هارد بازی می کردم و با اینکه تمرین متعددی نداشتم , بازی خوبی ارائه دادم و این اقبال را داشتم که بازی را در دو ست تمام کنم که متاسفانه اینطور نشد . خوشحالم که‌این موقعیت برایم مهیا شد تا در‌این مسابقات شرکت کنم و چیزهای متعددی از این بازی‌‌ها یاد گرفتم که در آینده برایم مفید خواهد بود و حتی این مسابقات تلنگری باشد که در آینده تنیس بهتری به نمایش بگذارم‌ و رتبه‌ام در رده‌بندی جهانی را بهبود ببخشم . »

این بازیکن اهل اصفهان روز پنج‌شنبه از ساعت ۶ : ۳۰ عصر در بازی سوم خویش با دنیل ساولف بازیکن ۱۹ ساله روس دیدار می‌نماید .

مسابقات دوستانه اروپای شرقی با حضور تنی چند از تنیس‌بازان برتر جهان در آکادمی تنیس یانکو تیپسارویچ در بلگراد در اکنون برگزاری است . ویکتور ترویتسکی , دمیر جمهور , فیلیپ کرایینوویچ , مارکو ملادنوویچ , ریچاردس برانکیس از جمله بازیکنانی هستند که در‌این رقابت‌ها حضور دارند‌ .

Related posts

نواک جوکوویچ اعلام کرد یقین دارم که رکورد دار گرند اسلم خواهم بود

ATP تنیس

بکهند تک دست یا دودست؟ کدام بهتر است؟

ATP تنیس

گریگور دیمیتروف به ویروس کرونا مبتلا شده‌است

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر