اخبار تنیس تنیس جهان

راکت‌های سری MxG کمپانی هد قدرت و کنترل در کنار هم

قدرت و کنترل با راکت های جدید هد

کمپانی تولیدی تجهیزات ورزشی «هد» راکت‌های سری MxG را با شعار «قدرتِ تحت کنترل» ساخت و به بازار ارائه کرد.
میزان قدرت و کنترل در راکت‌های تنیس اغلب با هم رابطه عکس دارند؛ به این معنا که هر چه راکتی دارای قدرت بیشتری باشد، دارای کنترل کمتری است و همچنین بالعکس. اما کمپانی راکت‌سازی هد با معرفی تکنولوژی جدید MxG، قصد دارد تا این رابطه را یک بار برای همیشه از بین ببرد و راکت هایی با قدرت و کنترل همسان تولید کند.
راکت‌های سری MxG که جدیدا توسط کمپانی هد تولید شده اند و وارد بازار گشته اند، درحالی که از طراحی مدرن و زیبایی بهره می برند، «کنترل» و «قدرت» خوبی را به طور همزمان در اختیار بازیکن قرار می‌دهند.
نوآوری کلیدی در راکت‌های سری MxG، استفاده از منیزم در ساخت پل (Bridge) آن است. پل منیزیمی باعث سخت‌تر شدن قاب راکت شده و کنترل راکت را بالا می برد. هم‌چنین به واسطه طراحی نوآورانه این پل، طول زه‌های اصلی (Main Strings) در این راکت‌ها بلندتر از اندازه معمول راکت ها است که این ویژگی، سوییت اسپات (Sweet Spot) راکت را بزرگ‌تر و قدرت تولید شده توسط آن را بیشتر می کند.
راکت‌های سری MxG در حال حاضر در دو مدل MxG 3 و MxG 5 ارائه می‌شوند و علاوه بر تکنولوژی MxG، به تکنولوژی Graphene Touch نیز تجهیز شده اند. تکنولوژی Graphene Touch همانطور که کمپانی هد ادعا می کند، میزان لرزش راکت را هنگام تماس با توپ به طور چشمگیری کاهش می دهد و به بازیکن این امکان را می دهد تا به راحتی قدرت لازم را تولید نماید.
راکت‌های سری MxG هم‌چنین قابلیت نصب سنسور سونی (Sony Censor Technology) را هم دارند. این سنسور‌ قابلیت اتصال به گوشی‌های هوشمند را دارد و اطلاعاتی را برای تجزیه و تحلیل بازی به بازیکن می دهد.

راکت‌های سری MxG

مشخصات راکت تنیس هد MxG 3

اندازه صفحه راکت ۱۰۰ اینچ مربع
طول ۲۷ اینچ/۶۸.۵۸ سانتی‌متر
وزن با زه ۳۱۴ گرم
بالانس ۳ پوینت سر سبک
وزن سوئینگ ۳۲۱
سختی ۷۲
میزان قدرت کم-متوسط
الگوی زه ۱۶ اصلی/ ۱۸ فرعی
تنشن زه‌کشی ۴۸-۵۷ پوند

مشخصات راکت تنیس هد MxG 5

اندازه صفحه راکت ۱۰۵ اینچ مربع
طول ۲۷.۲ اینچ/۶۹.۰۹ سانتی‌متر
وزن با زه ۲۹۲ گرم
بالانس ۰ پوینت سر سبک
وزن سوئینگ ۳۱۳
سختی ۶۸
میزان قدرت متوسط
الگوی زه ۱۶ اصلی/ ۱۸ فرعی
تنشن زه‌کشی ۴۸-۵۷ پوند

 

Related posts

تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده با همه ستارگان برگزار می شود

ATP تنیس

نواک جوکوویچ اعلام کرد یقین دارم که رکورد دار گرند اسلم خواهم بود

ATP تنیس

مسابقات سینسیناتی به علت نژاد پرستی لغو شد

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر