حاشیه ها راجر فدرر

 روجر فدرر 39 ساله بار دیگر به اوج باز میگردد

روجر فدرر 39 ساله بار دیگر به اوج باز میگردد
روجر فدرر ۳۹ ساله که امسال با مصدومیت دست‌وپنجه نرم کرده درباره شرایط آمادگی‌اش اعلام‌کرد : «تمرینات ویژه‌ای بعد از عمل جراحی انجام میدهم و آماده رقابت در سال ۲۰۲۱ میشوم . برای رسیدن به اهدافم و شرایط بهتر برنامه‌ریزی دارم . هدفم رسیدن به بهترین شرایط در دسامبر ۲۰۲۰ یا این که ژانویه ۲۰۲۱ است . »

فدرر در رابطه زمان خداحافظی‌اش هم اعلام کرد : «به خداحافظی در اوج فکر نمی کنم . در‌حالتی که اینطور بود می‌توانستم سال ۲۰۱۷ خداحافظی کنم , وقتی رافائل نادال را در ۵ ست شکست دادم . این اتفاق می‌توانست سال قبل هم رخ بدهد , هنگامی که نواک جوکوویچ را در ویمبلدون شکست دادم . فکر بازنشستگی زودهنگام نیستم . »
راجر فدرر تنیسور مطرح مردان جهان پس از جراحی زانو قرار است از اواسط آگوست ( آخرها مرداد ) تمریناتش را آغاز نماید .

فدرر به دلیل جراحی زانو مسابقات امسال را از دست داد ولی وی اعلام کرده در سال ۲۰۲۱ به کورت برمی‌گردد .

فدرر تمرینات فیزیکی خویش را آغاز کرده و قرار است از اواسط آگوست تمریناتش را در زمین تنیس هم آغاز نماید . آخری مسابقه این تنیسور سوئیسی حضور در مسابقات آزاد استرالیا بود .

هرچند کسی مطمئن نبود فدرر چطور بعداز آخرین جراحی به این سرعت ریکاوری کرده ولی خبر مثبت این است که هدف او برگشت به مسابقات در سال ۲۰۲۱ و کسب یک گرنداسلم دیگر قبل از بازنشستگی است .
فدرر ۳۹ ساله که این سال با مصدومیت دست‌وپنجه نرم کرده درباره وضعیت آمادگی‌اش گفت : «تمرینات ویژه‌ای پس از عمل جراحی انجام می‌دهم و آماده رقابت در سال ۲۰۲۱ می‌شوم . برای رسیدن به اهدافم و موقعیت بهتر برنامه‌ریزی دارم . هدفم وصال به بهترین شرایط در دسامبر ۲۰۲۰ یا ژانویه ۲۰۲۱ است . »

فدرر درباره زمان خداحافظی‌اش هم ذکر کرد : «به خداحافظی در اوج فکر نمی کنم . درصورتی که اینطور بود می‌توانستم سال ۲۰۱۷ خداحافظی کنم , هنگامی رافائل نادال را در ۵ ست شکست دادم . این رخداد می‌توانست سال قبل هم رخ بدهد , هنگامی که نواک جوکوویچ را در ویمبلدون شکست دادم . فکر بازنشستگی زودهنگام نیستم . »

Related posts

راجر فدرر ادامه فصل را از دست داد

ATP تنیس

نادال مردم اسپانیا را به طور کامل شوکه کرد

ATP تنیس

پردرآمد ترین ورزش های سال

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر