تنیس جهان

سرنا ویلیامز از مسابقات گرند اسلم امریکا کناره گیری کرد

سرنا ویلیامز

 

سرنا ویلیامز از مسابقات گرند اسلم امریکا کناره گیری کرد

ماری و سرنا ویلیامز از دور رقابت‌ها کنار رفتند

درپی مسابقات تنیس آزاد سینسیناتی , صبح زود امروز سرنا ویلیامز و اندی ماری مقابل حریفان‌شان شکست خوردند… .

 

پبه دنبال رقابت‌های تنیس آزاد سینسیناتی , بامداد امروز اندی ماری مقابل میلوس روانیک تنیسور شماره ۳۰ جهان قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر و با امتیازهای ۶ – ۲ , ۶ – ۲ شکست خورد .

نواک جوکوویچ مرد شماره یک دنیا و دارنده ۲۳ عنوان قهرمانی گرنداسلم هم مقابل تنیس ساندگرن قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد . او با امتیازهای ۶ – ۲ , ۶ – ۴ به برتری رسید و راهی یک‌چهارم نهایی شد . این مسابقه ۲ ساعت و ۱۷ دقیقه به طول انجامید .

 

در بخش زنان , سرنا ویلیامز بانوی شماره ۳ جهان در دیدار با ساکاری با نتیجه ۲ بر یک و با امتیازهای ۵ – ۷ , ۷ – ۶ , ۶ – ۱ مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت . این بازی در ۲ ساعت و ۴۸ دقیقه به آخر رسید .

 

سرنا ویلیامز بعداز این شکست اعلام کرد : بازی با چنین روشی سخت است . به اندازه ۹ ساعت بازی کردن در یک هفته زمان زیادی است و من معمولا اینطور بازی نمیکنم . این رخداد برای من تازه بود .

سرنا ویلیامز

 

امتیازهای 6 – 2 , 6 – 2 شکست خورد .

نواک جوکوویچ مرد شماره یک جهان و دارای 23 عنوان قهرمانی گرنداسلم هم مقابل تنیس ساندگرن قرار گرفت و با نتیجه 2 بر صفر موفق شد . او با امتیازهای 6 – 2 , 6 – 4 به برتری رسید و راهی یک‌چهارم نهایی شد . این مسابقه 2 ساعت و 17 دقیقه طول کشید .

 

در بخش زنان , سرنا ویلیامز بانوی شماره 3 جهان در دیدار با ساکاری با نتیجه 2 بر یک و با امتیازهای 5 – 7 , 7 – 6 , 6 – 1 مغلوب شد و از به دور رقابت‌ها کنار کشید . این بازی در 2 ساعت و 48 دقیقه به انتها رسید .

سرنا ویلیامز پس از این ناکامی اظهار‌کرد : بازی با چنین روشی مشقت بار است . به میزان 9 ساعت بازی کردن در یک هفته زمان متعددی است و اینجانب معمولا اینطور بازی نمی کنم . این رخداد برای من تازه بود

 

 

Related posts

نائومی اوساکا به رقابت های تنیس آزاد بازگشت

ATP تنیس

اندی ماری در تورنومنت مادرید قهرمان شد

ATP تنیس

تنیس آزاد استرالیا و هر چیز در مورد آن که بایستی بدانید

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر