تنیس جهان حاشیه ها

نادال مردم اسپانیا را به طور کامل شوکه کرد

نادال روز قبل ( آدینه ) شوک غیرمنتظره‌ای به مردمان اسپانیا به ویژه طرف داران حرفه تنیس در‌این کشور وارد کرد. دلیل آن نیز نشر خبری با تیتر «نادال بازنشسته می‌شود» بود .

آن ها و خیلی‌های دیگر با دیدن این عنوان گمان می‌کردند که اسطوره تنیس اسپانیا و مرد شماره ۲ رده‌بندی اتحادیه تنیسورهای حرفه‌ای ( ATP ) قرار است راکتش را کنار بگذارد و این یعنی پایان تلاش او برای سبقت به چنگ آوردن از راجر فدرر به‌عنوان دارای بیشترین قهرمانی در گرنداسلم‌های تنیس .

رافائل نادال

البته این خبر هیچ ارتباطی به نادال نداشت و در واقع صرفا یک تشابه اسمی سبب ساز گمراهی مردم شده بود . در واقع این خبر به پایان عمل یک اسب مسابقه به اسم «نادال» اشاره داشت که جزء مدعیان مهم کسب جایگاه قهرمانی در مسابقات دربی کنتاکی بود .

این اسب سه ساله که فاتح چهار روی داد مهم از جمله مسابقات دربی آرکانزاس نیز

بوده و بیشتراز یک میلیون یورو جایزه نقدی برده است , در ادامه شکستگی استخوان دستش دیگر نمی‌تواند مسابقه دهد .

رافائل نادال ۳۳ ساله به‌عنوان شایسته ترین تنیسور تاریخ اسپانیا و رقابت‌های گرنداسلم اوپن فرانسه , فقط یک قهرمانی دیگر در مسابقات گرنداسلم میخواهد تا به رکورد ۲۰ قهرمانی فدرر رسد .

Related posts

اندی ماری در تورنومنت مادرید قهرمان شد

ATP تنیس

اندی ماری در تورنومنت لندن شرکت می کند

ATP تنیس

حمایت تنیس بازان سیاه پوست از جرج فلوید

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر