اخبار تنیس

لیگ تنیس به صورت متمرکز برگزار می شود

لیگ تنیس به صورت متمرکز برگزار می شود

طبق اعلام سایت فدراسیون تنیس و لیگ تنیس , امیرهمایون صدری با بیان این که برگزاری مسابقات بین‌المللی تبدیل به دغدغه کشور‌ها شده‌است , تصریح کرد : با توجه به شرایط کنونی و تبدیل ارز به ریال , میزبانی مسابقات هزینه بالایی دارد , البته هزینه اعزام بازیکن به خارج از کشور هم بیشتر شده‌است .

او لزوم اولویت‌بندی رویداد‌های تنیس را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت : جامعه تنیس باید دور هم جمع شود و هدف‌گذاری نماید , به طوری که ببینیم از مسابقات داخلی و لیگ , کدام در حق تقدم قرار دارند که‌این مهم باید با برنامه‌ریزی محقق شود . ابتدا برگزاری لیگ , همچنین برگزاری منظم مسابقات داخلی در رده‌های سنی و بزرگسالان و بعد از آن میزبانی رویداد‌های بین‌المللی از جمله فیوچرز که هزینه بالایی دارد , می تواند در اولویت کمیته مسابقات قرار بگیرد .

لیگ تنیس

فصل تنیس یا فصل غیر از تنیس؟

عضو کمیته مسابقات فدراسیون تنیس راه‌اندازی لیگ  را برای رونق این رشته مثبت ارزیابی کرد و بیان کرد : برگزاری لیگ , از آن جهت که محلی برای درآمد بازیکنان است و مورد اعتنا باشگاه‌ها و تیم‌هاست و استان‌ها را سرگرم می نماید , اهمیت زیادی دارد , البته شخصاً معتقدم لیگ فقط چند هفته از سال را در بر می‌گیرد . به همین دلیل می بایست برای طول سال برنامه داشت و مسابقه برگزار کرد .

صدری خاطر نشان نمود : درهرصورت نیازمند لیگ پویا هستیم ; لیگی که برای باشگاه‌ها و بازیکنان درآمد داشته باشد . چرا‌که به هر حال لیگ هزینه دارد و بایستی اسپانسر ورود نماید . به همین خاطر پیشنهاد دادم از اتفاقات خوبی که در کشور‌های مطرح تنیس می‌ افتد , الگوبرداری کنیم و لیگ را در فصل تنیس یا این که حتی بیرون از فصل تنیس به صورت متمرکز برگزار کنیم تا هزینه تیم‌ها کاهش یابد . این مهم , هدف جدیدی نیز برای تیم‌ها و نیز حامیان مالی ایجاد مینماید که در نهایت به صلاح تنیس است .

عضو کمیته مسابقات فدراسیون تنیس با بیان این که تمامی کمیته‌ها باید زیر نظر رییس فدراسیون حرکت نمایند , خاطرنشان کرد : باید اهداف فدراسیون معین شود که فعالیت‌ها در ابعاد همگانی , قهرمانی , پایه و . . . چگونه است و زمانی خواسته فدراسیون مشخص و معلوم شد , همه کمیته‌ها در همان مسیر باید همت کنیم .

Related posts

حمیدرضا نداف از تجربه رقابت با بازیکنان برتر جهان صحبت کرد .

ATP تنیس

نواک جوکوویچ و بزرگان تنیس در کنار هم

ATP تنیس

دیویس کاپ و فد کاپ “جام جهانی تنیس” یک سال عقب افتاد

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر