نواک جوکوویچ

مرد شماره یک تنیس نسبت به انتقاد ها واکنش نشان داد

نواک جوکوویچ نسبت به انتقاد ها واکنش نشان داد

مرد شماره یک تنیس در مصاحبه با یک نشریه صربستانی در خصوص اتفاقات اخیر صحبت کرد .

مرد شماره یک تنیس جهان در مورد حواشی مسابقات آدریا کاپ به «اسپورت‌اسکای ژورنال» اذعان کرد : «اخیراً تنها انتقاد شنیده‌ام که اکثرشان هم از روی کین‌توزی بوده است . مسئله قطعاً فراتر از انتقاد است و به نظر قصد و غرضی در کار است تا من‌را بخاطر عقاید متفاوتم مجازات نمایند . انگار یک نفر حتما می بایست سقوط نماید ; دنبال یک اسم بزرگ میباشند تا همه تقصیرها را گردن وی بیاندازند… قضاوت را به دیگران واگذار میکنم که بگویند این اتهام‌ها و صحبت‌ها منصفانه بود یا خیر , من که این‌گونه فکر نمی کنم . »

تنیس‌باز صرب هم‌چنین در رابطه شروع دوباره مسابقات عنوان کرد : «هنوز راجع به حضور در آزاد ایالات متحده تصمیم نگرفته‌ام . ارتقا موارد ابتلا به کرونا در ایالات متحده خبر خوبی برای این رقابت‌ها نیست . در واشینگتن شرکت نخواهم کرد , البته سینسیناتی در برنامه‌ام است . به نظر میرسد در شرایط کنونی حضور در مسابقات رولان گاروس خطر کمتری دارد . مسترز رم و مادرید هم در برنامه‌ام است . »

جوکوویچ در رابطه تغییر در شیوه محاسبه رنکینگ افزود : «این موضوع در شورای بازیکنان مطرح شد و ما تلاش کردیم شیوه‌ای را انتخاب کنیم که آن جور از بازیکنان که به دلیل خطرها موجود نمی خواهند تا پایان سال جاری در مسابقات شرکت نمایند آسیب زیادی نبینند . از سمت دیگر برای بازیکنانی که شرایط حضور در مسابقات را دارند این فرصت مهیا است تا به امتیازات خود اضافه نمایند . در وضعیت موجود این بهترین راه‌حل بود . »

مرد شماره یک تنیس

«نوله» راجع‌به این‌که این شیوه به نادال شانس بیشتری برای عبور از او خواهد داد هم توضیح داد : «نمی‌خواهم در این زمینه صحبت کنم . همیشه یک نفر ممکن است حس نماید موقعیت به ضررش است , ولی باید تکرار کنم که انگیزه ما این بود راهی پیدا کنیم تا بازیکنانی که نمی‌توانند در رقابت‌ها شرکت نمایند نگران از دست دادن امتیازات خویش نباشند . »

Related posts

واکنش پدر نواک  جوکوویچ به آزمایش کرونای مثبت پسرش!!

ATP تنیس

انتقاد مرد اول تنیس جهان از دریافت نشان افتخار

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر