تنیس ایران

مسابقات آزاد آمریکا میزبان جوکوویچ خواهد بود

مسابقات آزاد تنیس آمریکا

نواک جوکوویچ در گرند اسلم آمریکا شرکت خواهد کرد

نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان و دارای ۱۷ عنوان قهرمانی گرنداسلم در نظر دارد در مسابقات آزاد آمریکا که از اواخر این ماه میلادی شروع میشود شرکت نماید .

جوکوویچ در بیانیه ای اظهار داشت : این تصمیم با وجود همگی چالش‌ها و سختی ها آسان نبود البته رقابت مجدد باعث می گردد تا هیجان زده شوم .

او خاطر نشان نمود : من میدانم در‌این شرایط پروتکل‌ها و اقدامات ایمنی برای محافظت از شرکت کنندگان و مردم نیویورک مختلف خواهد بود .

به دلیل شیوع ویروس کرونا تنی چند از تنیسورهای مطرح جهان از جمله رافائل نادال و اشلی بارتی از حضور در این تورنمنت پرهیز کردند .

رقابتی بدون حضور نادال و اشلی بارتی

مسابقات آزاد تنیس آمریکا

جوکوویچ قبلا تورنمنتی را سازماندهی کرده بود که سبب شد خود و تعدادی از تنیسورهای مطرح دنیا به ویروس کرونا مبتلا شوند .
فاتح 17 گرنداسلم می‌گوید با شوق و اشتیاق در تورنمنت تنیس آزاد آمریکا شرکت می کند . این در حالی است که رافائل نادال اسپانیایی و اشلی بارتی نفر در آغاز رده‌بندی تنیسورهای حرفه‌ای زن جهان به دلیل هراس از ابتلای به ویروس کرونا حاضر نیستند در مسابقات تنیس آزاد آمریکا شرکت نمایند . نواک جوکوویچ در ماه ژوئن اعلام کرده بود که در تورنمنت زادار کرواسی که با مدیریت وی برگزار شد , به ویروس کرونا دچار شده‌است .

نواک جوکوویچ تنیسور 33 ساله اهل صربستان اعلام‌کرد : خوشحالم که تأیید کنم در تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده شرکت خواهم کرد . به چنگ آوردن این تصمیم بنا به دلایل مختلفی آسوده نبود , ولی زمان رقابت مجدد برایم دلگرم‌کننده است .

تورنمنت تنیس آزاد ایالات متحده در روزهای 31 جولای تا 13 سپتامبر ( 10 تا 23 شهریور ) در شهر نیویورک برگزار خواهد شد .

نواک جوکوویچ هشت بار در تنیس آزاد استرالیا , پنج بار در تورنمنت ویمبلدون , سه بار در تنیس آزاد ایالات متحده و یک بار در تنیس آزاد ایالات متحده دلیر شد . وی همینطور دارنده گردن بند برنز المپیک 2008 در پکن است .

Related posts

آیت کاظم زاده مدیریت هیئت تنیس گیلان شد

ATP تنیس

تنیس آزاد شرکت عمران شهر سهند برگزار شد

ATP تنیس

پرداخت دستمزد معوقه تیم ملی تنیس

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر