تنیس جهان حاشیه ها

“نائومی اوساکا” پر درامد ترین تنیسور زن جهان

“نائومی اوساکا” که قبلا زن شماره یک جهان شده بود به پردرآمدترین ورزش کار زن در 1سال اخیر تبدیل شد . تنیسور ژاپنی در ۱۲ ماه اخیر توانست ۳۷ . ۴ میلیون دلار به دست آورد .

درآمدزایی اوساکا دربرگیرنده جوایزی است که در رقابت‌های گوناگون WTA ( مسابقات تنیس زنان ) کسب کرده و همینطور اسپانسرهایش است . اوساکای جوان در‌این مقام بندی از سرنا ویلیامز که چندسال اخیر همواره تیتر پردرآمدترین ورزش‌کار زن را داشته پیشی گرفت . سرنا در مقام بندی اخیر با ۳۶ میلیون دلار در مقام دوم جای دارد .

مبنی بر اعلام فوربس درآمدزایی اوساکا یک رکورد برای یک ورزش‌کار زن به حساب می آید زیرا تا قبل از این سابقه نداشته ورزش‌کار زنی بتواند در زمان 1 سال این میزان درآمدزایی نماید ; تا قبل از این رکورد در دست ماریا شاراپووا روس بود که توانسته بود ۲۹ . ۷ میلیون دلار در سال ۲۰۱۵ به دست بیاورد .

نائومی اوساکا -

اما با این درآمد موقعیت آن‌ها در میان کل ورزشکاران دنیا چندان نیز مساعد نیست! زیرا “نائومی اوساکا” که قبلا زن شماره یک جهان شده بود به پردرآمدترین ورزش کار زن در 1سال اخیر تبدیل شد . تنیسور ژاپنی در ۱۲ ماه اخیر توانست ۳۷ . ۴ میلیون دلار به دست آورد . در سکو بیست و نهم و ویلیامز در درجه سی و سوم پردرآمدترین ورزشکاران در یک‌سال اخیر قرار دارند. فهرست کامل  دراین هفته بوسیله فوربس منتشر میگردد .

ویلیامز در چهار سال اخیر بین بانوان بیشتراز همگی درآمدزایی داشته است . اوساکا در فینال اپن ایالات متحده ۲۰۱۸ توانست ویلیامز را شکست دهد و آن گاه در سال ۲۰۱۹ اپن استرالیا را فتح نماید . این رخداد موجب شد اولین تنیسور آسیایی باشد که در رتبه  نخست  رنکینگ دنیا( زنان یا این که مردان ) قرار می گیرد .

تنیسور ژاپنی استارت خوبی در سال ۲۰۲۰ نداشت و در دور سوم اپن استرالیا به وسیله کوکو گاف ۱۵ ساله از این رقابت‌ها کنار کشید . وی دراین سال جاری تا قبل از این که مسابقات تنیس به خاطر چالش کرونا متوقف شود توانست از جوایز ۱۹۹ . ۷۵۶ دلار به دست آورد .

Related posts

نادال مردم اسپانیا را به طور کامل شوکه کرد

ATP تنیس

مسابقات سینسیناتی به علت نژاد پرستی لغو شد

ATP تنیس

فدرر تنیسور پردرامد ترین ورزش کار سال شد

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر