Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/modirjavan/public_html/atptennis.ir/wp-content/themes/atptennis/inc/media.php on line 245

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/modirjavan/public_html/atptennis.ir/wp-content/themes/atptennis/inc/media.php on line 245

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/modirjavan/public_html/atptennis.ir/wp-content/themes/atptennis/inc/media.php on line 245
پردرآمد ترین ورزش های سال - ورزش تنیس | atptennis
حاشیه ها

پردرآمد ترین ورزش های سال

پردرآمد ترین ورزش های سال در چنین قوانینی راجر فدرر با ۱۰۶ . ۳ میلیون دلار درآمد در سال گذشته با توجه به کاهش دستمزد‌های مسی و کریس رونالدو توانست این دو نفر را پشت سر بگذارد و در ابتدا جدول پردرآمدترین ورزشکاران سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد .

پردرآمدترین ورزشکاران سال ویروسی

سامان سعادت| ورزش حرفه‌ای مدت‌هاست با ثبات اقتصادی قابل توجهی کار نموده است . قیمت این صنعت چه بسا نبرد , رکورد اقتصادی یا این که حادثه ها یازده سپتامبر را هم با موفقیت پشت سر گذارده , ولی همه‌گیری کرونا شرایط را به شدت دگرگون نموده است و منجر شده درآمد ورزشکاران پردرآمد جهان برای نخستین‌بار در ۴ سال پیشین سقوط نماید .

این رقم سال جاری به ۳ . ۶ میلیارد دلار رسیده است و پیش‌بینی می شود مراحل نزولی ممکن است در سال آتی هم ادامه خواهد داشت . بدین خاطر که روزنگار مسابقات نامشخص است و نمیتوان راجع به حضور تماشاچیان هم اظهارنظر قطعی کرد .

تنها می بایست ایستاد  و در انتظار روز‌های آتی ماند. عواقب مالی در ورزش برای بعضی لیگ‌ها گوناگون بوده است . دستمزد بازیکنان MLB به شدت کاهش پیدا کرده و در عین حال در حال حاضر بازیکنان NFL هنوز تحت تاثیر قرار نگرفته‌اند . بعضی بازیکنان فوتبال در امریکا یا این که اسپانیا شاهد کاهش ۷۰ درصدی دستمزدهای‌شان بودند و بعضا چه بسا دستمزدی نگرفته‌اند .

فرمول 1

مسابقات فرمول 1

تیم‌های جایگاه زیر فرمول یک حقوق و دستمزد رانندگان را کاهش داده‌اند  ولی تیم‌های ثروتمند هنوز به حقوق و دستمزد بازیکنان دستبرد نزده‌اند . بوکسور‌هایی مثل کانلو آلوارز و آنتونی جاشوا با اخذ مبلغ ۳۰ میلیون دلار را از دست دادند .

در چنین قوانینی راجر فدرر با ۱۰۶ . ۳ میلیون دلار درآمد در سال قبل با دقت به کاهش دستمزد‌های مسی و کریس رونالدو توانست این دو نفر را پشت سر بگذارد و در بالا جدول پردرآمد ترین ورزش سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد .

حدود ۱۰۰ میلیون دلار از این پول را اسپانسر‌های این ورزش کار از جمله نایکی , کردیت سوییس ( کمپانی سرویس ها مالی یکسری ملیتی ) , باریلا ( کمپانی صنعت های غذایی ایتالیایی ) و رولکس پرداخت کرده‌اند .
حرفه ورزشی بسکتبال با حضور ۳۵ ورزش‌کار در میان ۱۰۰ نفر در آغاز , دقیقا  به عبارتی تعداد سال پیشین, بیشترین امتیاز را از آن خویش نموده است , در حالی که فوتبال ۳۱ نفر در‌این فهرست دارد که در ۱۹ سال قبل بیشترین تعداد محسوب میشود .

لیگ های NFL

لیگ NFL-پردرآمد ترین ورزش

از NFL هم بازیکنانی به چشم می‌خورند . جایی که بازیکنان قرارداد‌هایی تضمینی را به امضا رسانده‌اند که پولی در حدود ۴ میلیارد دلار را به آنان می رساند و به دلیل استارت فصل در آخر سال دستمزد آنان تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد .

البته در صورت کنسل شدن بازی‌ها مزایا و جوایز بازیکنان سرجایش میماند و تنها حقوق و دستمزد مبنا در معرض خطر قرار می گیرد . MLB ( لیگ بیسبال ) بزرگ‌ترین ضربه را خورده است . فقط بازیکنی از این لیگ که در فهرست ۱۰۰ نفره جای گرفته است , پرتاب‌کننده مجموعه Angeles Dodgers یعنی کلایتون کرشاو است .

سال قبل ۱۵ بازیکن از این لیگ در فهرست به چشم می خورد .پردرآمد ترین ورزش دلیل این دستور این است که بازیکنان و مالکان هنوز سر طرز پرداخت دستمزد‌ها در سال ۲۰۲۰ در حال  چانه‌زنی می باشند و مسابقات وارد دهمین هفته تعویق خویش می گردد .

گریت کول برای قرارداد ۹ ساله‌ای که با یانکی‌های نیویورک امضا کرده بود بایستی در ماه مه ۱۲ میلیون دلار به جیب می‌زد , ولی او نیز نظیر کلیه بازیکنان کهنه‌کار تنها ۲۸۶ هزار و ۵۰۰ دلار اخذ کرد .

تنیس هنوز خیلی متاثر نشده است

ورزش تنیس -پردرآمد ترین ورزش

راجر فدرر که همین سال در بالا قرار گرفته اولین تنیسور تاریخ است که‌این مقام را به دست می آورد . این خبر خوب برای تنیس است , ولی خبر بدی نیز وجود دارد .

بخش اعظمی از کارشناسان و برگزارکنندگان تصور میکنند امسال  هیچ رقابت تنیسی در سطح دنیا وجود نخواهد داشت و ۴۰۰ ورزش‌کار حرفه‌ای از بیش تر از ۷۰ کشور دنیا به مشکل خواهند خورد . در آمریکا تمامی در کارایی می باشند تا راهی برای نجات روزنگار هر ساله تنیس پیدا نمایند پردرآمد ترین ورزش . قرار است در ۲۴ آگوست برنامه‌ای با حضور بازیکنان تنیس برگزار شود .

بازپرداخت‌های اساسی در تنیس غالبا در تاریخ اولیه ژوئن هر سال بعداز برگزاری ۳ گرانداسلم از چهار گرانداسلم سالانه انجام می گردد . سال قبل به هر ورزش کار زن و مردی در تنیس به‌طور میانگین ۳ . ۸۵ میلیون دلار پرداخت شده بود .

رافائل نادال اسپانیایی در ماه جاری در یک رای زنی تیتر کرد : «من فکر میکنم سال ۲۰۲۰ عملا برای تنیس تمام شده‌است و امیدوارم سال آتی اوپن استرالیا بتواند برگزار شود . » این کنسل شدن‌ها درآمد بازیکنان را کم کرده است . شرکت نکردن یک ورزش‌کار در مسابقات معتبر که حضور در هر مرحله‌ای از آن درآمدی برای بازیکن به همراه دارد, قادر است کاهش‌های گسترده‌ای را شامل شود . صرفا تعداد معدودی از بازیکنان از این کاهش‌ها مصون می باشند .

گلف

آشنایی با ورزش گلف.پردرآمد ترین ورزش

گلف ‌بازان نظیر همتایان تنیس خویش این روز‌ها صرفا روی بیلبورد‌های تبلیغاتی به چشم می‌خورند . ولی همین حضور‌های تبلیغاتی به تایگر وودز یاری کرد ۱۲ بار در ابتدا پردرآمدترین ورزش کار دنیا در لیست فوربس قرار بگیرد که یک رکورد به حساب می آید .

در حالی که قرارداد‌های بازاریابی دراین دو ورزش شبیه هم می‌باشند , ولی گلف به لطف نحوه بازی‌اش که در زمینی بسیار پهناور انجام میگردد و می‌توان در آن فاصله‌گذاری اجتماعی را به خوبی رعایت کرد , بیشتر از تنیس در حدود استارت دوباره است . تور PGA قرار است از مورخ ۱۱ ژوئن در تگزاس از سر گرفته شود . .

تایسون فیوری بوکسور سنگین‌وزن با ۵۷ میلیون دلار در مقام یازدهم و فراتر از چهار ورزش‌کار انگلیسی دیگر در فهرست مشهود است . اسپانیا هم چهار نماینده دارد که رافائل نادال با ۴۰ میلیون دلار و ایستادن در جایگاه بیست ‌وهفتم آنها را رهبری می کند .

راسل ویلسون بیشترین سقوط را داشته است . بازیکن مجموعه Seattle Seahawks سال قبل ۸۰ میلیون دلار درآمد داشت و در جايگاه ششم قرار گرفته بود . وی قرار داد جدیدی به قیمت ۶۵ میلیون دلار به امضا رسانده بود , ولی در سال ۲۰۲۰ مسابقه‌ای برگزار نشده و وی از درآمد ۱۵ میلیون دلاری‌اش ناچار شده ۱۰ میلیون دلار تخفیف بدهد .

لیونل مسی هم که در آخرها ماه مارس با سایر هم‌تیمی‌هایش در بارسلونا با کاهش ۷۰ درصدی دستمزدش برای سایر فصل موافقت کرده یک قرارداد تجاری ۲۰ میلیون دلاری به امضا رسانده است . ۱۰۰ ورزش‌کار برتر دنیا درآمد ۱ . ۱ میلیارد دلار اخذ کرده‌اند . از این صد نفر ۵۱ ورزش‌کار با نایکی قرارداد دارند.

Related posts

نواک جوکوویچ اعلام کرد یقین دارم که رکورد دار گرند اسلم خواهم بود

ATP تنیس

حمایت تنیس بازان سیاه پوست از جرج فلوید

ATP تنیس

راجر فدرر اظهار کرد که دلتنگ تنیس نشده ام

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر