اخبار تنیس

هر گرند اسلم فرصتی برای قهرمانی خواهد بود

گرند اسلم

هر گرند اسلم فرصتی برای قهرمانی خواهد بود

نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان قرار است در مسابقات تنیس سینسیناتی شرکت نماید و هفته بعد نیز در گرند اسلم نیویورک حضور خواهد داشت .

او در رابطه حضورش در این 2 روی داد اظهار داشت : من به خاطر عدم حضور رافائل نادال نیست که تصمیم گرفتم در این تورنمنت شرکت کنم , اگر مردمان آن چیزی را که می خواهند بشنوند این است .

این تینسور صربستانی خاطر نشان کرد : من ماه‌ها قبل تصمیم گرفته بودم که در مسابقات آزاد آمریکا شرکت کنم چرا که حقیقتا می‌خواهم مسابقه را در کورت سفت آغاز کنم , جایی که در آن احساس راحتی دارم .

جوکوویچ یادآور شد : هر گرنداسلمی که من در آن شرکت می کنم فرصتی است تا یک عنوان قهرمانی به دست آورم , من این موضوع را میدانم .
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان قرار است در مسابقات تنیس سینسیناتی شرکت نماید و هفته بعد هم در گرنداسلم نیویورک حضور خواهد داشت .

او درباره حضورش در گرند اسلم نیویورک اظهار داشت

: من به خاطر عدم حضور رافائل نادال نیست که تصمیم گرفتم در این تورنمنت شرکت کنم , اگر مردمان آن چیزی را که می خواهند بشنوند این است .

این تینسور صربستانی خاطر نشان کرد : من ماه‌ها قبل تصمیم گرفته بودم که در مسابقات آزاد آمریکا شرکت کنم چرا که حقیقتا می‌خواهم مسابقه را در کورت محکم آغاز کنم , جایی که در آن حس راحتی دارم .

جوکوویچ یادآور شد : هر گرند اسلمی که من در آن کمپانی میکنم فرصتی است تا یک عنوان قهرمانی به دست آورم , من این مورد را میدانم .
تنیس گرند اسلم ایالات متحده از ۱۰ شهریور آغاز می شود که نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان نیز در این تورنمنت کمپانی می نماید .

 

گرند اسلم

او که ۱۷ تیتر قهرمانی گرند اسلم را در کارنامه دارااست در عملکرد است تا رکورد فدرر با ۲۰ تیتر قهرمانی را بشکند .
جوکوویچ در جواب به سوال خبرنگاران بر اساس این که آیا به خاطر شکستن رکورد فدرر در این تورنمنت حضور دارد , اعلام کرد : نمیتوانم بیان کنم دلیل اصلی این‌که در نیویورک هستم همین است اما این موضوع یکی از دلایل من است .
او افزود : من بایستی به خودم , سلامتی ام , آمادگی ام و تیمم فکر کنم که اینجا باشم . وقتی همه چیز را چک کردم , احساس کردم تحت عنوان یک بازیکن سطح بالا در این رویداد شرکت کنم . این برای ورزش ما اصلی است که آن را ادامه دهیم .

مرد شماره یک تنیس جهان اعلام کرد : من می خواهم بازی کنم به خاطر همین اینجا هستم .

این تنیسور ۳۳ ساله صربستانی که به خاطر برگزاری تور آدریا و مبتلا شدن چند بازیکن به کرونا مورد انتقاد قرار گرفته بود , در پاسخ به سوال خبرنگاران در این خصوص تصریح کرد : صادقانه بیان کنم هیچ کار بدی انجام ندادم . به خاطر اینکه چند نفر در گیر شدند متاسفم .
او افزود : آیا باید به خاطر اشخاصی که در صربستان , کرواسی و نواحی اطراف مبتلا شدند عذاب وجدان داشته باشم؟ البته که نه .

Related posts

ریاست تورنومنت اتحادیه تنیس آمریکا به یک خانم رسید

ATP تنیس

اندی ماری پایه گذار سبکی جدید در تنیس!

ATP تنیس

اندی ماری در تورنومنت لندن شرکت می کند

ATP تنیس

نظر بدهید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله مخالف هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید قبول میکنم اطلاعات بیشتر